Шкіряна чоловіча сумка бананка CITY BLACK поясна на груди екошкіра
- Немає в наявності
- Код: s40m
800 ₴
- +380 (66) 708-04-40Vadafone

Шкіряна чоловіча сумка бананка CITY BLACK поясна на груди екошкіра
Колір: чорний
Матеріал: екошкіра
Розмір: 30 см х 14 см
Поєднує у собі комфорт, якість і стиль. Чудовий варіант для розміщення телефону, ключів, грошей та інших предметів.
Носити сумку можна як на поясі, так і на грудях, або за спиною. Головна перевага сумки-бананки - універсальність. Підходить під будь - який стиль одягу. Як же приємно відчувати, що ти виглядаєш привабливою людиною і маєш свободу в руках та на спині!
Наплічний ремінь регулюється під будь - який зріст і комплекцію. Фіксація на плечі або поясі за допомогою широкої застібки-фастекса з надійного пластику.
- Фірмове брендування.
- Ручка з регулятором, можна носити на поясі і через плече.
- Якісний пошив і фурнітура.
- Містка, але водночас добре виглядає і компактна.
- 2 кишені на лицьовій стороні і 1 прихована кишеня всередині головного відділення.
- На задній частині 1 містка кишеня на блискавці.

Які у вас гарантії?
До кожного замовлення автоматично прикріплюється номер телефону замовника, який і є вашою гарантійною карткою. У разі браку або інших питань ви завжди можете звернутися до нас через будь-який зручний для вас спосіб комунікації (розділ Контакти) і легко вирішити будь-яке питання. Для нас важливіше мати задоволеного клієнта, який порадить магазин друзям і повернеться сам, аніж продавати не якісний товар та ігнорувати невдоволення.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | South |
| Країна виробник | Україна |
| Матеріал | Штучна шкіра |
| Колір | Чорний |
| Кількість відділень | 5 |
| Підкладка | Так |
| Плечовий ремінь | Так |
| Висота | 14 мм |
| Довжина | 30 мм |
| Стан | Новий |
| Ручки | Одна |
| Форма | Нестандартна |
| Стиль | Молодіжний |
| Розмір | Малий |
| Тип застежки | Блискавка |
| Жорсткість | Середньої жорсткості |
| Тип сумки | Наплічна/Седельна |
| Відділення | 2 основних |
| Користувальницькі характеристики | |
| Об`єм | 1.26 |
| Стать | Чоловічий |
| Товщина | 3 |
| Призначення | Для повсякденного носіння |
| Особливості | Водовідштовхувальне просочення, Кріплення на пояс, Регульований пояс |
| Вага | 150 г |
| Максимальний обхват талії | 105 см |
- Ціна: 800 ₴













