Що таке матеріал екокожа?

використовують екошкіру у виробництві одягу, сумок та подібних аксесуарів, в тому числі і магазин чоловічих аксесуарів Danzo™. У цій статті ми розповімо, чим відрізняється від натуральної екокожа і якими перевагами вона володіє.
Екошкіра — що це таке?
На ринку представлено кілька різновидів матеріалів, які імітують натуральну шкіру:
● дермантин — бавовняна тканина з нитроцеллюлозным покриттям:
● вінілісшкіра — синтетична тканина з покриттям із полівінілхлориду, максимально імітує натуральну шкіру;
● стрейч-шкіра — трикотажна тканина з полімерним покриттям;
● PVC — матеріал з покриттям з ПВХ з додаванням пластифікатора:
● екокожа (PU) — високоякісне полімерне покриття з мікропорами на бавовняній основі.
Процес їх виробництва повністю синтетиечский. Завдяки цьому досягається імітація зовнішнього вигляду натуральної шкіри. Іноді вони настільки якісно виготовлені, що різниці між ними з першого погляду не видно.
В залежності від того, з чого складається екошкіра, фахівці і продавці розрізняють ці матеріали по товщині, блиску, структурі поверхні і ковзання.
Натуральна і штучна шкіри по-різному реагують на вогонь. Перша — твердне і стискається, що супроводжується запахом згорілих волосся. Друга — при обпаленні тане, виділяючи різкий запах горілого пластику.
Основні переваги і недоліки екошкіра
Для любителів природи, веганів і вегетаріанців безсумнівним плюсом екошкіра є відсутність зв'язку зі стражданнями тварин (корів, овець, свиней і ін) на відміну від натуральної шкіри. Але це не єдине достоїнство матеріалу:
● він не пахне;
● не викликає алергічних реакцій;
● не вбирає запахів завдяки покриттю спеціальним лаком;
● не пропускає воду з обробки поліуретановим просоченням;
● виготовляється в різних кольорах і фактурах, у тому числі під шкіру тварин і рептилій;
● еластичний;
● стійкий до утворення плям, руйнування, стирання, вигину, деформації і механічних пошкоджень;
● добре справляється з факторами навколишнього середовища (різке сонце, вологість, високі і низькі температури, хімічні чистячі засоби).
Екокожа не вимагає здійснення трудомістких процедур по догляду. Вироби з неї дуже легко містити в чистоті — досить протерти їх вологою тканиною, і проблема забруднень вирішена. Будь-який бруд, таку як пісок, пил або крихти, з поверхні екошкіра потрібно відразу прибирати. У разі виникнення більш великих плям можна успішно використовувати засоби для чищення оббивки. Найкраще пропилососити м'які меблі або салон автомобіля.
Щоб позбутися від пилу, яка негарно виглядає і стирає з часом матеріал, необхідно періодично протирати сумки, гаманці, пояси та інші аксесуари з екошкіри вологою тканиною. Після цього треба протерти поверхню сухою тканиною або паперовим рушником. Для очищення ні в якому разі не використовуйте жорсткі щітки, губки, грубі ганчірки або рідини з вмістом спирту або ацетону. Вони можуть пошкодити поверхню та призвести до погіршення якості матеріалу надалі. Важливо регулярно видаляти плями, оскільки з часом їх стає важче видалити, і це може призвести до необоротного знебарвленню.
Перевірено часом — ці вироби з неї служать впродовж багатьох років, не втрачаючи привабливості свого зовнішнього вигляду і цілісності.
Щоб особисто переконатися в цьому ознайомтеся з каталогом продукції Danzo™ та зробіть замовлення. Ми використовуємо високоякісну екошкіру турецького виробництва, яка поєднує в собі кращі властивості натуральної і штучної шкіри.
- Історія появи сучасних іграшок-антистресів: фіджети та спіннериІграшки-антистреси стали невід'ємною частиною сучасного життя. Вони допомагають розслабитися, зосередитись і навіть покращити продуктивність. В останні роки особливу популярність завоювали фіджети та спіннери. Однак історія цих пристроїв починається задовго до їхнього масового поширення.
- Як іграшки-антистреси заспокоюютьУ світі стрес став невід'ємною частиною життя. Робота, навчання, побутові проблеми – все це впливає наш емоційний стан. Одним із простих та ефективних способів боротьби зі стресом є іграшки-антистреси. Вони допомагають розслабитися, зосередитись і навіть покращують когнітивні функції. Давайте розберемося, як такі іграшки впливають на наш мозок.