Продавець DANZO розвиває свій бізнес на Prom.ua 11 років.
Знак PRO означає, що продавець користується одним з платних пакетів послуг Prom.ua з розширеними функціональними можливостями.
Порівняти можливості діючих пакетів
Bigl.ua — приведет к покупке
Кошик
3848 відгуків
Чоловічі аксесуари Danzo TM
+380 (93) 708-04-40Lifecell
+380 (66) 708-04-40Vadafone
Додати відгук

Як правильно доглядати за рюкзаками

Як правильно доглядати за рюкзаками

Необхідно дотримувати рекомендації, викладені в цій статті, і забезпечити правильний догляд за рюкзаком.

 

 

 

Більше профілактики — менше догляду

 

  • При купівлі рюкзака необхідно переконатися в його міцності і довговічності. Зверніть увагу на матеріал і якість виконання швів і дрібних деталей. Рюкзаки в магазині Danzo захищені гарантією від 6 до 12 місяців.

 

  • Не кидайте рюкзак на підлогу — він може бути брудним і мати шорстку поверхню. Краще покладіть його на лаву або на коліна.

 

  • Якщо рюкзак забруднився, не слід затягувати з його очищенням. Це дуже важливо, так як від будь-якого бруду найлегше позбутися в самому початку. Чим більше пройде часу, тим важче її видалити. Як і будь-яку сумку, рюкзак потрібно регулярно чистити всередині від крихт і пилу. Ці дрібниці можуть надовго продовжити термін служби виробу.

 

  • Візьміть суху або вологу ганчірку (в залежності від забруднення) і просто акуратно витрете пляма бруду. Можна також використовувати зубну щітку. Якщо забруднення глибоке то читайте нижче рекомендації.

 

Можна прати рюкзак?

 

Багато хто думає, що найбільш легкий, швидкий і простий спосіб— покласти рюкзак в пральну машину. Важливо! Виробники не рекомендують прати рюкзаки, особливо з мембранних тканин, оксфорда і з екошкіри.

 

У кращому випадку, можуть деформуватися, шви — порватися, блискавки — розійтися, а матеріали — втратити свої водонепроникні властивості. У гіршому — пошкоджується структура, що надає твердість задній частині рюкзака, або принт і пришиті на ньому аплікації.

 

Сильнодіючі хімічні речовини можуть не тільки змінити колір матеріалу, але і зруйнувати його структуру волокон. Таке пошкодження виходить за рамки гарантійного обслуговування, і претензії до якості продукції завжди відхиляють.

 

Крім прання рюкзака в пральній машині, його не можна мити в посудомийній машині, сушити в сушарці або на батареї, прасувати, покласти в мікрохвильову піч (так, на всякий випадок додамо і це).

 

Рюкзак з оксфорда рекомендуємо прати тільки в крайніх випадках — якщо просто протерти вологою губкою вже не дає ефекту або від часу він вже втратив свій вигляд. Краща ручне прання — замочити в теплій воді і відмити забруднення губкою. Жодних пральних машин - повторимо. Але якщо хочете випрати в машині, то тільки до 30 С в делікатному режимі. Важливо — без віджиму! На ваш страх та ризик. І знову ж таки не в якому разі не прасувати після висихання.

 

 

Як доглядати за рюкзаками з тканини оксфорд

 

У наше століття споживання і бажання завжди носити щось нове рюкзак просто не встигає достатньо забрудниться, як ми купуємо собі нову стильну і модну в цьому році модель. Але якщо ви хочете, щоб він завжди виглядав новим і прослужив довго, то просто будьте акуратні в експлуатації і позбавляйтеся від плям вологою ганчіркою. Цього більш ніж достатньо.

Якщо ганчірка не допомагає, то:

  • можна використовувати засоби для очищення від бруду для взуття на різних тканинах або засоби очищення салонів автомобілів. Але вибір зараз такий великий, що рекомендуємо ретельно вивчити той або інший засіб.
  • легка ручне прання про яку сказано трохи вище.

 

Рюкзаки в магазині Danzo захищені гарантією від 6 до 12 місяців.

 

 

Як доглядати за рюкзаками з екошкіри

 

Рюкзаки з екошкіри немає сенсу прати. У них така структура, з якої можна легко видалити будь-який бруд або пляма просто мокрою губкою. Ми не використовуємо яскравих кольорів в чоловічих рюкзаках, особливо білий, а тільки чорний і темно-коричневий. На їх поверхні дрібні цятки найчастіше навіть не помітні оку, як це могло б бути на яскравому кольоровому рюкзаку. Щоб видалити більш сильні забруднення, їх досить протерти мокрою ганчіркою або губкою. Можна використовувати деякі засоби для натуральної шкіри. У разі дуже сильних забруднень виріб з екошкіри можна віддати в хімчистку.

Якщо на рюкзаку (одязі або сумці) з екошкіри при транспортуванні з'явилися невеликі заломи, їх можна легко вирівняти феном. Температуру фена матеріал витримує легко.

 

Важливо!

Ні в якому разі не прасувати екошкіру праскою.

Не можна використовувати щітки і хлорвмісні, кислотовмісні речовини та абразиви.

У деяких випадках пляму можна спробувати очистити спиртом, але попередньо спробуйте як матеріал реагує на невеликій непомітній ділянці рюкзака.

 

Як прати рюкзак, ще кілька рекомендацій.

 

У першу чергу потрібно розпізнати пляма! Для видалення плям використовуйте гарячу воду і ганчірку для посуду або губку. Рюкзаки, виготовлені з поліестеру або нейлону, можна чистити м'яким миючим засобом для тканини і прати в делікатному режимі. Перед використанням миючого засобу перевірте на непомітному місці, щоб переконатися, що воно не залишає сліди і не пошкоджує тканину.

 

1. Жирні плями

Цей тип неприємних плям може з'явитися на рюкзаку з-за того, що розкрився ланч-бокс, пляшка з соняшниковою олією або крем для рук і т. д.

Якщо ви на 100% впевнені, що це жирна пляма, спробуйте очистити рюкзак вручну, використовуючи рідкий гель для прання або рідина для миття посуду, яка відмінно справляється з жиром, і губку. Хорошим рішенням, поки пляма свіже, буде посипати мишку частину рюкзака сіллю або борошном, які вберуть весь жир.

 

2. Плями від трави

Особливо часто вони з'являються на спортивних і туристичних рюкзаках тих людей, які часто ходять в походи, і займаються екстремальними видами спорту. Бруд від трави також видалити нелегко. Але перш, ніж брудний рюкзак відправиться в пральну машину, краще спробувати позбутися плями від трави вручну. Тут може допомогти як спеціальний засіб для виведення плям, так звичайна зубна паста без кольорових добавок. Щоб видалити пляму, потрібно нанести невелику кількість зубної пасти на брудне місце і круговими рухами втирати в пляму. Після цієї обробки потрібно ретельно прополоскати тканину рюкзака водою.

 

3. Грязьові плями

Їх краще видалити вручну водою, щоб не пошкодити піском барабан пральної машини. Якщо рюкзак виготовлений з нейлону або поліестеру, його можна прати в машині при температурі 30 С без віджимання.

 

4. Плями крові

Якщо пляма зовсім свіже, порятунком може стати холодна вода. Гірше, коли воно вже висохло і упилося в тканину. Тоді вам слід використовувати перекис водню, а також воду з сіллю. Тільки після такої обробки можна класти в рюкзак пральну машину, інакше забруднення не відіпрається.

 

5. Плями від чорнила або фломастера

Часто буває, що потекшая ручка або відкрився фломастер забруднив рюкзак всередині або зовні. Якщо у нього темна тканина, пляма не дуже помітно, що набагато гірше, ніж на світлій поверхні. Чорнило і фломастери залишають плями, які дуже важко видалити. Ці речовини не зникають після однієї-двох прання в пральній машині. Першим ділом потрібно почистити рюкзак самостійно, використавши плямовивідник.

 

6. Плями від вина і помади

Краще, ніж миючі засоби, їх очищають пшеничний хліб або булочки, м'якуш яких відмінно вбирає бруд.

 

7.    Засохла жувальна гумка

Стандартними методами миття, чищення та прання її вивести не вийде. При намоканні вона тільки розбухне, і пляма стане ще більше. Доведеться покласти виріб в морозилку і залишити на 5-7 годин при температурі -20 С. Потім жуйка легко очищається шпателем або негострим ножем. Якщо з першого разу це зробити не вдалося, треба повторити процедуру.

 

8. Неприємний запах

Може з'явитися від поту, брудної і мокрій спортивного одягу, шкарпеток, взуття, зіпсованих продуктів. Його усувають кількома способами:

●     проветривание — достать вещи, просушить, чтобы не было плесени, и проветрить;

●     стирка — если изделие по инструкции можно стирать в машине, воспользуйтесь такой возможностью. Нет — сделать это вручную при помощи мягкого кондиционера для белья. Если запах не исчез, осыпьте место с неприятным запахом пищевой содой и подождите несколько часов, пока он не исчезнет;

●     столовый уксус — проверенное средство от любого неприятного запаха, только потом придется избавляться от запаха самого уксуса, проветривая рюкзак на балконе;

нашатирний спирт — речовина, що видаляє бруд і мікроби, а заодно — неприємні запахи.

  • Навіщо потрібні іграшки-антистреси?
    Навіщо потрібні іграшки-антистреси?
    У світі, де стрес став невід'ємною частиною повсякденного життя, люди постійно шукають способи впоратися з напругою та тиском. Одним із популярних рішень, які стали затребувані останніми роками, є іграшки-антистреси. Ці маленькі предмети, які можуть бути різної форми та текстури, призначені для того, щоб допомогти людям розслабитись та зняти стрес. На перший погляд вони можуть здатися простими та дитячими, але їхня користь та вплив на психічне здоров'я людей не слід недооцінювати.
  • Іграшки-антистрес: клікери, слайдери, спіннери
    Іграшки-антистрес: клікери, слайдери, спіннери
    Останнім часом магазини пропонують широкий асортимент іграшок-антистрес. Ці вироби дозволяють подолати стрес і тривогу, а також є гарною підмогою для дорослих, схильних до дратівливості або які мають симптоми аутизму або СДВГ.

Наскільки вам зручно на сайті?

Розповісти Feedback form banner